Produkcja / Sprzedaż
kątowniki tekturowe

Sprawdzają się w szczególności do usztywnienia transportowanego towaru. Dzięki kątownikom tekturowym od N-pack zmniejszysz straty i ryzyko uszkodzeń produktów.

Rodzaje kątowników:

  • prosto sklejane i nierównoramienne
  • w kolorze brązowym i białym,
  • z nadrukiem i bez oznakowania.

Tekturowe
Kątowniki ochronne od N-pack

Kątowniki służą do paletyzacji i pakietyzacji wszelkiego rodzaju wyrobów. Niemalże do zera eliminują straty powstałe z tytułu transportu i magazynowania. Usztywniają cały ładunek i znakomicie zabezpieczają przed uszkodzeniem naroży i brzegów wyrobów. Kątowniki doskonale zastępują opakowania drewniane (deski) i nadają się do powtórnego przetworzenia (recyklingu).

Charakterystyka produktu:

  • Kątowniki tekturowe prosto sklejane, nierównomierne o szerokości ramion w zakresie 30-100 mm i grubości ramion 1-10 mm. Do ich wykonania zastosowano ekologiczne kleje nieszkodliwe dla środowiska.
  • Dostępne w białym, brązowym, z nadrukiem oraz bez oznakowania.

Producent
Kątowników tekturowych

Tektura jest uważana za materiał posiadający wszechstronne zastosowanie. Ze względu na swoją elastyczną strukturę i możliwość dowolnego wygięcia lub przycięcia, jest z powodzeniem wykorzystywana w transporcie przy zabezpieczeniu przewożonych rzeczy. Dodatkowo jest odporna na uszkodzenia, dzięki czemu kartony i kątowniki tekturowe są jedną z najpopularniejszych metod zabezpieczenia wykorzystywaną w handlu czy magazynowaniu.

Do produkcji wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu oferowane przez nas kątowniki tekturowe wyróżniają się wysoką jakością oraz trwałością. Ponadto jako producent dbający o ekologię możemy zapewnić, że przy ich produkcji wykorzystujemy materiały przyjazne środowisku naturalnemu.

TOP